pH Plex - novinka v oblasti vlasového botoxu!
Pro profesionály
3 min.

pH Plex - novinka v oblasti vlasového botoxu!

Milujete trendové účesy? Nadměrné barvení, zesvětlování nebo vysoké teploty vlasy poškozují a zanechávají je křehké, tenké a poškozené. A tak se rozhodujete mezi zdravými vlasy a trendy stylem. Proto je zde novinka pH Plex© od Trinity & Liw. Už si nemusíte vybírat mezi zdravou lesklou hřívou a oblíbenou barvou vlasů. 

Dopřejte botox svým vlasům se 3 přípravky ve 3 krocích

Přípravky pH Plex 1 a pH Plex 2 jsou určeny pro profesionální ošetření v salonech, přípravkem pH Plex 3 můžete pravidelně ošetřovat vaše vlasy doma.

pH Plex© Protext 1: OCHRANA

Jednoduše pH Plex přimícháte do vaší obvyklé barvy nebo zesvětlovače na vlasy, abyste je ochránili během aplikace. Jeho jedinečné složení umožňuje snadné míchání s barvami na vlasy nebo odbarvovači, bez obav z reakce nebo zředění barvy.

pH Plex© 2 Repair: OPRAVA

Po opláchnutí vlasů aplikujete druhý přípravek do délek a konečků vlasů a necháte působit 5 – 10 minut. Systém Ph Plex zregeneruje 3D strukturu vlasů a také jakékoli zbytkové poškození na molekulární úrovni.

pH Plex© 3 Stabilize: STABILIZOVÁNÍ

Přípravek aplikujte na vlasy 1x týdně. Pravidelnou aplikací ochráníte vaše vlasy před každodenním tepelným a mechanickým poškozením při česání, foukání a žehlení. Posiluje strukturu vlasů a regeneruje na molekulární úrovni.

Doprava zdarma
liw Ph Plex 1 Protect
500 ml
TRINITY
500 ml
Krok 1, ochrana vlasů s pH 9
U vás od 5.12.
Na skladě
300 ml
TRINITY
300 ml
Krok 2, regenerace vlasů s pH 9
U vás od 5.12.
Na skladě
150 ml
TRINITY
150 ml
Krok 3, stabilizátor s pH 9
U vás od 5.12.
Na skladě
1 198 Kč

Pro koho je rekonstrukční kúra na vlasy pH Plex© určena?

Trinity x Liw pH Plex je pro každého, kdo chce snadný a spolehlivý způsob ochrany a obnovy vlasů. Pro všechny, kdo si barví nebo zesvětlují vlasy, pro profesionální stylisty, kteří hledají rychlý, snadno použitelný, spolehlivý systém ochrany a obnovy vlasů.

V čem je tajemství jedinečného účinku?

Vaše vlasy jsou tvořeny až 21 druhy aminokyselin. Zatímco technologie spojování jiných produktů Plex může reagovat s jedním typem aminokyseliny, aktivní složka pH Plex© 1 Protect může reagovat se všemi typy aminokyselin, které tvoří vaše vlasy. To chrání a opravuje celé vlasy, nejen jejich části.

Jste zvědaví na tajemnou pH Plex složku?
Je to kyselina jablečná, alfa-hydroxykyselina (AHA), která se přirozeně nachází v lidském těle. Kyselina jablečná je oporou ve světě péče o pleť, je účinnou složkou mnoha vysoce hodnocených čistících, exfoliačních a anti-agingových ošetření pleti. Znovu spojuje rozbité aminokyselinové vazby a vytváří silné vlasy, čímž opravuje jakoukoli poškozenou strukturu vlasů zevnitř ven.

pH Plex je jako péče o pleť

Pokožka je zdravá, zářivá a vyvážená, když používáme správné produkty, které jsou kombinací přírodních látek a aktivních látek pracujících pod povrchem. Hydratační a regenerační vlastnosti jsou klíčem k tomu, abychom vypadali mladistvě a krásně. Vlasy jsou na tom podobně. Reagují na správné množství hydratace a regenerace.

Veganská receptura pH Plex© vám pomůže udržet nádherné, zářivé vlasy vašeho mládí svým působením hluboko na molekulární úrovni a přispěje k obnově vlasů díky vysoce účinným ošetřením bohatým na antioxidanty.

  • Exkluzivní, globálně patentovaná technologie.

  • Nemusíte měnit rutinu vašeho dosavadního barvení nebo zesvětlování, na kterou jste zvyklí.

  • Cenově dostupné, snadno použitelné, jednodávkové balení.

  • Jednoduchá, bezstarostná aplikace.

  • Profesionální ochrana proti poškození vlasů při ošetření v salonu, s následnou péčí u vás doma.

Rekonstrukční kúra na vlasy pH Plex© vám přináší bleskovou obnovu vlasů na molekulární úrovni. Ochrání vaše vlasy při jakémkoli chemickém ošetření.
Mohlo by vás zajímat
Exkluzivní novinka v péči o vlasy Orchid
Exkluzivní novinka v péči o vlasy Orchid
Orchid Natural Haircare je nová vlasová péče, naprosto veganská, s obsahem exkluzivního extraktu orchideje – citlivého květu, který kvete pouze v těch nejideálnějších podmínkách. Orchid spojuje nové, vědecky testované složení pro domácí použití s personalizovanou péčí dostupnou v salonu. Výsledek: měřitelné a prokazatelně silnější vlasy. Síla, pružnost a lesk. Protože jen v ideálních podmínkách…
2 min.
09. 06. 2022
Školení GK Hair Praha
Školení GK Hair Praha
Zažijte velké školení formou workshopu, kde si budete moci sami vyzkoušet nový střih na cvičné hlavě (cvičná hlava v ceně školení), zjistíte, jak správně barvit GK Hair barvami, jak používat GK Hair The Best a poznáte horké novinky v nabídce.
1 min.
Tailor´s: Profesionální barber kosmetika pro skutečné muže!
Tailor´s: Profesionální barber kosmetika pro skutečné muže!
Pánská kosmetická péče vyžaduje osobitost, kterou pochopí pouze muži. Proto se setkala parta přátel, aby spolu vytvořili výsostně pánskou kosmetiku, s osobitým stylem, v té nejvyšší možné kvalitě. Poznejte značku Tailor´s:
2 min.