Trinity x Liw pH Plex: profesionální vlasový botox ve třech krocích
Pro profesionály
3 min.

Trinity x Liw pH Plex: profesionální vlasový botox ve třech krocích

Milujete trendové účesy? Nadměrné barvení, zesvětlování nebo vysoké teploty vlasy poškozují a zanechávají je křehké, tenké a poškozené. A tak se rozhodujete mezi zdravými vlasy a trendy stylem. Proto je zde pH Plex© od Trinity & Liw. Už si nemusíte vybírat mezi zdravou lesklou hřívou a oblíbenou barvou vlasů. 

Dopřejte botox svým vlasům se 3 přípravky ve 3 krocích

Přípravky pH Plex 1 a pH Plex 2 jsou určeny pro profesionální ošetření v salonech, přípravkem pH Plex 3 můžete pravidelně ošetřovat vaše vlasy doma.

pH Plex© Protext 1: OCHRANA

Jednoduše pH Plex přimícháte do vaší obvyklé barvy nebo zesvětlovače na vlasy, abyste je ochránili během aplikace. Jeho jedinečné složení umožňuje snadné míchání s barvami na vlasy nebo odbarvovači, bez obav z reakce nebo zředění barvy.

pH Plex© 2 Repair: OPRAVA

Po opláchnutí vlasů aplikujete druhý přípravek do délek a konečků vlasů a necháte působit 5 – 10 minut. Systém Ph Plex zregeneruje 3D strukturu vlasů a také jakékoli zbytkové poškození na molekulární úrovni.

pH Plex© 3 Stabilize: STABILIZOVÁNÍ

Přípravek aplikujte na vlasy 1x týdně. Pravidelnou aplikací ochráníte vaše vlasy před každodenním tepelným a mechanickým poškozením při česání, foukání a žehlení. Posiluje strukturu vlasů a regeneruje na molekulární úrovni.

Novinka
Ph Plex 1 Protect
500 ml
TRINITY
500 ml
Krok 1, ochrana vlasů s pH 9
U vás od 1.2.
Na skladě
Novinka
Ph Plex 2 Repair
300 ml
TRINITY
300 ml
Krok 2, regenerace vlasů s pH 9
U vás od 1.2.
Na skladě
Novinka
Ph Plex 3 Stabilize
150 ml
TRINITY
150 ml
Krok 3, stabilizátor s pH 9
U vás od 1.2.
Na skladě
1 029 Kč

Pro koho je rekonstrukční kúra na vlasy pH Plex© určena?

Trinity x Liw pH Plex je pro každého, kdo chce snadný a spolehlivý způsob ochrany a obnovy vlasů. Pro všechny, kdo si barví nebo zesvětlují vlasy, pro profesionální stylisty, kteří hledají rychlý, snadno použitelný, spolehlivý systém ochrany a obnovy vlasů.

V čem je tajemství jedinečného účinku?

Vaše vlasy jsou tvořeny až 21 druhy aminokyselin. Zatímco technologie spojování jiných produktů Plex může reagovat s jedním typem aminokyseliny, aktivní složka pH Plex© 1 Protect může reagovat se všemi typy aminokyselin, které tvoří vaše vlasy. To chrání a opravuje celé vlasy, nejen jejich části.

Jste zvědaví na tajemnou pH Plex složku?
Je to kyselina jablečná, alfa-hydroxykyselina (AHA), která se přirozeně nachází v lidském těle. Kyselina jablečná je oporou ve světě péče o pleť, je účinnou složkou mnoha vysoce hodnocených čistících, exfoliačních a anti-agingových ošetření pleti. Znovu spojuje rozbité aminokyselinové vazby a vytváří silné vlasy, čímž opravuje jakoukoli poškozenou strukturu vlasů zevnitř ven.

pH Plex je jako péče o pleť

Pokožka je zdravá, zářivá a vyvážená, když používáme správné produkty, které jsou kombinací přírodních látek a aktivních látek pracujících pod povrchem. Hydratační a regenerační vlastnosti jsou klíčem k tomu, abychom vypadali mladistvě a krásně. Vlasy jsou na tom podobně. Reagují na správné množství hydratace a regenerace.

Veganská receptura pH Plex© vám pomůže udržet nádherné, zářivé vlasy vašeho mládí svým působením hluboko na molekulární úrovni a přispěje k obnově vlasů díky vysoce účinným ošetřením bohatým na antioxidanty.

  • Exkluzivní, globálně patentovaná technologie.

  • Nemusíte měnit rutinu vašeho dosavadního barvení nebo zesvětlování, na kterou jste zvyklí.

  • Cenově dostupné, snadno použitelné, jednodávkové balení.

  • Jednoduchá, bezstarostná aplikace.

  • Profesionální ochrana proti poškození vlasů při ošetření v salonu, s následnou péčí u vás doma.

Rekonstrukční kúra na vlasy pH Plex© vám přináší bleskovou obnovu vlasů na molekulární úrovni. Ochrání vaše vlasy při jakémkoli chemickém ošetření.
Mohlo by vás zajímat
Vítejte ve světě exkluzivní péče ARTISTIQUE ORCHID
Vítejte ve světě exkluzivní péče ARTISTIQUE ORCHID
Vlasová péče Orchid Natural Haircare je nová, naprosto veganská, s obsahem exkluzivního extraktu orchideje – citlivého květu, který kvete pouze v těch nejideálnějších podmínkách. Orchid spojuje nové, vědecky testované složení pro domácí použití s personalizovanou péčí dostupnou v salonu. Výsledek: měřitelné a prokazatelně silnější vlasy. Síla, pružnost a lesk. Protože jen v ideálních podmínkách…
2 min.
09. 06. 2022
PROFESSIONAL ARTISTIC EDIT - 6 profi produktů, které musíte mít!
PROFESSIONAL ARTISTIC EDIT - 6 profi produktů, které musíte mít!
Novinka od TIGI Bed Head - PROFESSIONAL ARTISTIC EDIT nesmí chybět v žádném profesionálním kadeřnickém salonu. Přinášíme styl, nadčasovost a vášeň pro barvy. Probouzíme vaši kreativitu. Řekněte to svýma rukama a vyčarujte umělecké dílo!
3 min.
28. 04. 2022