Víme jak na vlasy bez krepu s GK Hair
Rady a tipy
1 min.
14. 05. 2022

Víme jak na vlasy bez krepu s GK Hair

Představujeme vám první 100% veganské keratinové ošetření GK haircare The Best Coco s koncentrovaným revolučním složením Juvexin V2, kokosovým olejem a vůní vyzrálých broskví. Zkrotí krepaté a nepoddajné vlasy, přináší okamžitý lesk a mladistvý vzhled.

 

100 ml
GK HAIR
100 ml
keratinová kúra pro uhlazení vlasů
U vás od 26.7.
Na skladě
keratinový šampon a kondicionér
Príde brzy
Doprava zdarma
Global Keratin The Best Coco
300 ml
GK HAIR
300 ml
profesionální keratinová kúra na vlasy
U vás od 26.7.
Poslední 3 kusy

Z čistě přírodních ingrediencí

  • Juvexin V2 - speciální proteinová směs superpotravin (hrách a quinoa) okamžitě zkrotí nepoddajné vlasy a doplňuje přirozený keratinový protein vlasů ztracený nadměrným zahříváním nebo stylingem.
  • Kokosový olej poskytuje hloubkovou hydrataci a vyhlazuje poletující vlasy.
  • O pružnost vlasů a ochranu před lámáním se postará Vitamin E díky vysokému obsahu antioxidantů.
  • Kustovnice čínská (Goji) má detoxikační účinek a působí jako bohatý zdroj bílkovin, chrání před UV zářením a vnějším poškozením.

 

Ponořte své vlasy do osvěžující broskvové aromaterapie


Keratinová kúra GK Hair The Best Coco vás dostane vůní čerstvě vyzrálých broskví. Je extrahována čistě z ovoce, neobsahuje žádné umělé aroma. Vůbec první 100% veganské ošetření přináší díky přírodním ingrediencím výjimečný zážitek z hladkých a lesklých vlasů.

Vyhlazuje vlasy/ eliminuje kudrny. Uzamyká hloubkovou hydrataci, krotí poletující a krepovité vlasy, dodává vysoký lesk.

Posiluje vlasy. Dodává větší sílu vlasovým vláknům, bojuje proti roztřepeným konečkům a zároveň podporuje opětovný růst.

Anti-aging receptura. Obnovuje přirozený lesk vlasů a navrací jim jejich mladistvý vzhled.

 

Mohlo by vás zajímat
 Přírodní vlasová kosmetika a její složení
Přírodní vlasová kosmetika a její složení
Přírodní složky a rostlinné extrakty se stávají stále populárnějšími v oblasti vlasové kosmetiky. Lidé se snaží minimalizovat svoji expozici chemikáliím a hledají bezpečnější a zdravější alternativy.
3 min.
Znáte rozdíl mezi barvami s amoniakem a bez?
Znáte rozdíl mezi barvami s amoniakem a bez?
Barvení vlasů je mnohem větší vědecký proces, než si myslíte. Někdy může být dost matoucí zjistit rozdíly mezi různými možnostmi barvení vlasů. Jednou z látek, která často vede k různým otázkám je amoniak, proto vám nabízíme několik tipů, jak pochopit rozdíly mezi barvením vlasů s obsahem amoniaku a bez něj.
3 min.
01. 05. 2023
Víte jak pečovat o kudrnaté vlasy?
Víte jak pečovat o kudrnaté vlasy?
Péče o kudrnaté vlasy zahrnuje mimořádnou opatrnost, protože kromě křehkosti jsou také náchylnější k uzlíků a zamotání. Při mytí kudrnatých vlasů byste se měli vyhnout agresivním šamponům obsahujícím sulfáty, které mohou vlasy vysušit. Namísto toho se doporučuje použít kondicionér pro hydrataci a zjemnění vlasů.
3 min.
10. 04. 2023